הנגשת אתר החברה על פי חוק נגישות אתרים בישראל - ת"י 5568

חברת גבע בן ארי רואה חשיבות רבה לחווית גלישה וקריאה שוויונית באתר ולשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשתו ובמטרה להקל על השימוש בו, תוך הפיכת התוכן לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.
עם זאת, החברה והעומדת בראשה רואות בניצול הציני של החוק גזל של ממש ואינן תומכות באף עשיית עושק על גבם של בעלי מוגבלויות ו/או עצמאים בישראל 

רמת ההנגשה
אנו דואגות ומשקיעות משאבים על מנת שהדפים באתר יעמדו בתקן ובקריטריונים התואמים את הנדרש מהחברה ושואפות לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ובמסמך WCAG2.1 הבינלאומי.
לשם כך אנו משתמשות בתוסף ייעודי – Accessibility lite המספק נגישות אינטראקטיבית ונוחה וכולל השבתת ההבזקים, סימון כותרות, שינוי צבע רקע, הגדלה, הקטנה, שינוי גופנים- הגדלה הקטנה וקריאות, ניגודיות בהירה, ניגודיות כהה, הוספת קו תחתון לקישורים ועוד.
אנו ממשיכות במאמצינו לשפר את נגישות האתר כחלק מאחריותנו לשוויון גלישה לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות, ולכן מוסיפות ומבצעות שיפורים שיאפשרו את הגברת הנגישות ואת נוחות הגלישה על מנת לענות על מירב הצרכים להם זקוקים אנשים עם לקויות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר
באתר מוצב תפריט הנגשה ברספונסיביות מלאה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת נושאי ההנגשה שבתוכו.
לאחר בחירת הנושא המבוקש בתפריט יש להמתין לטעינת הפעולה, במידה וברצונכם לבטל את הפעולה, יש ללחוץ בתפריט על סמל הרענון.
ההנגשה פועלת בכלל הדפדפנים הפופולריים וביניהם: Chrome, Firefox, Safari, Edge כאשר אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש.

צרו קשר
אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות ובקשות, באמצעות המייל ואנו נעשה כל שביכולתנו לענות ו/או לבדוק ו/או ליישם בצורה המקצועית, האחראית והמהירה ביותר.
אימייל chen@gbenari.co.il 

בנושא זה – גם משרדינו הפיזיים מונגשים כדין.  תודה על ההבנה וכיבוד המאמצים שהחברה השקיעה בנושא עד כה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן